خرید و فروش دارو های گیاهی|لیموناد

خرید محصولات گیاهی تقویت قوای جنسی مردان

قیمت نهایی: £0.00

خرید دستگاه لارجرباکس با ضمانت اصل بودن کالا و قیمتی استثنایی دارای مجوز وزارت بهداشت

نام کالا: خرید دستگاه لارجرباکس

نام های دیگر:اکستندر مگنت دار،دستگاه پرو اکستندر، وکیوم آلت تناسلی مردان

پاره ای از قابلیت ها و ویژگی های درمانی و جانبی این دستگاه به شرح زیر است :

1- افزودن به درازا و طول ، تاثیر گذاری در ضخامت و سختی

2- تاثیر در افزایش سایز کلی به شکل دائمی ، با کاربردی آسان و بدون درد و عوارض جانبی

3- تاثیر در افزودن به حالت سفتی هر چه بیشتر

4- تاثیر در رسیدن قویتر به حالت اوج لذت

5- تاثیر در خون رسانی بهتر

6- تاثیر در میزان و شدت جریان خون

7- ترقی در کیفیت ، استقامت و میل

8- تاثیر در رفع انحرافات و انحنا بدون نیاز به جراحی
9- درمان زود هنگامی

برای خرید دستگاه لارجرباکس و اطلاع از قیمت کلیک کنید

لیموناد بزرگترین سایت خرید و فروش داروهای زناشویی گیاهی تقدیم می کند: خرید دستگاه لارجرباکس

با خودتان رو راست باشید و کمی فکر کنید : آیا تا بحال از کوچک بودن آ.ل.ت مردانگی خود احساس حقارت کرده اید ؟ آیا تا بحال همسر شما به کوچک بودن آلت تناسلی شما اشاره کرده ، شما از بابت سخنان او سرخورده نشده اید ؟ آیا میدانید آلت تناســلی بزرگ و در حد استاندارد ، نشانه قدرت و توانمندی شماست ؟ آیا تا بحال فکر کردید اگر آلت بزرگتری داشتید خودتان هم راضی تر بودید ؟ آیا میدانید اگر همسر شما از همبستر شدن با شما احساس رضایت نکند در آخر به سمت مردهای دیگر میرود؟
این محصول به دلیل روش خاص و کششی باعث رشد طولی و قطری آلتشما بصورت همیشگی خواهد شد ودر کشورهای اروپائی و آمریکائی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ( دارای چندین جایزه بین المللی ).
دستگاه اکستندر از روی شلوار به هیچ وجه قابل رویت نیست و مخل زندگی اجتماعی افراد نمیباشد و حتی در رانندگی هم مشکلی به وجود نمی آورد.

ابزاری مناسب برای افرادی که در حال ت نعوظ ، آ لت آنها با آن تناسب خاص و معمول ، سخت و راست نمی باشد . این دستگاه به آنها کمک می کند که با کشیدگی آلت در طول مدت زمان خاص و معین سختی خود را بدست آورد و بافت اسفنجی آلت توانایی خود را در افزایش مقدار حجم خون در حا . نعوظ را افزایش می دهد و باعث افزایش قطر و اندازه آل ت تناسلی می شود . این محصول همچنین باعث رشد طول آ لت میباشد و در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این محصول به دلیل روش خاص و کششی باعث رشد طولی آ لت شما بصورت همیشگی خواهد شد. (دارای چندین جایزه بین المللی).

خرید دستگاه لارجرباکس
دستگاه لارجرباکس

ویژگی های دستگاه لارجرباکس چیست؟

اسپانیا اولین کشوری در سطح جهان بود که دستگاه پرواکستندر مگنت دار را اختراع و روانه بازار کرد البته این محصول در بازاهای جهانی با نام لارجرباکس به شهرت رسید،این محصول در همان ابتدا مورد ثبت و تایید وزارت بهداشت اسپانیا قرار گرفت.

بررسی مکانیسم اثر گذاری لارجرباکس:

اصول علمی لارجر باکس بر پایه طب کششی میباشد . علت افزایش طول و قطر آلت تکثیر سلولی بافت های اسفنجی و دیگر بافت های اندام تناسلی مردانه میباشد که بصورت مداوم تحت تاثیر کشش رشد میکنند. این کشش بصورت تدریجی و مداوم موجب تحریک و رشد عروق ، بافتهای بدنه و بافت اسفنجی میشود و آلت تناسلی مردانه را طولی و قطری بزرگ تر میکند.

لارجرباکس چه کاری را انجام می دهد:

افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العم.
رفع انحنا,شکستگی و انحنای آلت(پیرونی,هایپوسپادیاس,اپیسپادیاس,کوردی و ..).
تاخیر در انزال زودرس (از طریق کاهش هایپرسنسیتیویتی و تحریک پذیری آلت).
افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق تناسلی (Genitals).
ترّقی در کیفیت ، استقامت و میل داشتن روابط زناشویی.
بالا بردن بنیه و توان و مقدار منی (Se Drive).
درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی (Stress & Anxiety).
بهترین محصول به همراه تضمین 100% عملکرد.
دارای مجوزها و تائیدیه های بسیار معتبر بین المللی.
دارای نمایندگی ومجوز رسمی رتبه “”الف”” برای فروش این محصولات در استان تهران.
تاییده GMP in A Class تولید در شرایط عالی.
تاییدیه CE اروپا جهت تولید عالی و رضایت مشتریان (کارآیی بالا و بدون عوارض).
تاییدیه FDA آمریکا در مجموعه بهترین نوع تجهیزات پزشکی.
شماره مجوز بهداشت 71049/7/ک.

این محصول برای اولین بار در مرکز تحقیقات بیماری های مردان در New York در موسسه بیوشیمی Enlarge.s Peni.s Guide ساخته شده و تمامی مراحل کاربری خود را در آزمایشگاه بر روی افراد زیادی مورد بررسی قرار گرفته که کاملا نتایج آن مثبت و رضایت بخش بوده است .

بزرگ کردن آلت بدون نیاز به عمل جراحی و مصرف دارو
لارجر باکس یک وسیله اثبات شده برای بزرگ شدن آلت تناسلی بدون جراحی است که به منظور افزایش سطح آلت تناسلی شما, با استفاده از روش های بالینی اثبات شده طراحی شده است. این دستگاه شامل یک حلقه پلاستیکی است که به دو میله دینامیکی وصل میشود و یک نوار سیلیکونی بالای این دو میله تعبیه گشته است . وظیفه نوار سیلیکونی نگه داشتن کلاهک آلت در قسمت خاص خودش است. آلت را در حالت خوابیده در دستگاه لارجر باکس (مطابق راهنما که در بسته سفارش برای شما ارسال میشود ) قرار داده و با استفاده از این دستگاه کش داده و نیرو وارد میکنید این نیرو باعث تحرک بافت اسفنجی و دیگر بافت های بدنه آلت میشود و سایز آلت تناسلی را به صورت دائمی و بدون بازگشت افزایش میدهد . طرز استفاده از دستگاه لارجر باکس براحتی آب خوردن میباشد با اینحال راهنمای استفاده و سی دی آموزشی نیز در داخل پکیج لارجر باکس موجود میباشد که میتوانید از آنها نیز کمک بگیرید.

بزرگ شدن و افزایش سایز آلت تناسلی با لارجر باکس بصورت کاملا طبیعی و بتدریج اتفاق میافتد. با توجه به اینکه پتانسیل حرکت و رشد آلت در افراد مختلف یکسان نیست این امر میتواند ۲ تا ۶ ماه طول بکشد. مدت زمان استفاده از دستگاه لارجر باکس در هر روز نیز ۶ تا ۱۰ ساعت است. البته در صورت تمایل میتوانید زمان استفاده را با تشخیص پزشک کمتر یا حتی بیشتر کنید .

لارجرباکس از آغاز به منظور افزایش طول آلت تناسلی مردان و به اصطلاح دراز کردن آلت ساخته شد و این عمل مهم را بدون عمل جراحی و مصرف قرص و دارو ممکن ساخت.

نحوه استفاده از دستگاه لارجرباکس چطوری است؟

این وسیله براحتی قابل جاگذاری و برداشتن از روی آ.ل.ت در ظرف کمتـــر از یک دقیقــه مـــی باشد که هیچگونه وقتی از شما به خود اختصاص نخواهد داد، بطوریـــکه به سهولت قابل استفــاده می باشد. به نحویکه در هنگام پوشیدن از روی شلوار نمایان نیست و هیچ مزاحمتی جهت راه رفتن، نشستن، ایستادن و رانندگی شما ایجاد نمی کند. تفاوت این دستگاه با دو نوع قبلی در پایه های پیش فرض برای تنظیم دقیق تر و از جنس نقره است این دستگاه کاملترین دستگاه کشنده در دنیا میباشد.

دیگر مزایای این محصول:

با اضافه کردن خاصیت مگنت به این محصول ، راندمان دستگاه بسیار افزایش یافته است.
افزایش ایجادشده در طول و قطر فوق العاده قابل توجه است.
حدود (cm 4-3) افزایش در طول آ.لت در حالت خوابیده و نعوظ.
حدود (cm 1) در دور یا محیط آ.لت در حالت خوابیده و نعوظ.
این دستگاه کاملترین دستگاه کشنده در دنیا میباشد.
پایه های پیش فرض برای تنظیم دقیق تر و از جنس نقره.
در صورت خرید نقدی هزینه ارسال رایگان میباشد.

روشهای خرید دستگاه لارجرباکس: 1- خرید پستی ( دریافت وجه هنگام تحویل کالا): که در اینصورت محصول ظرف 4 الی 6 روز کاری به دست شما رسیده و مبلغ آنرا هنگام تحویل کالا به مامور پست میدهید. 2- واریز وجه به حساب (خرید نقدی): که در اینصورت 10% تخفیف به خرید اختصاص یافته و محصول ظرف حداکثر 2 روز کاری به دستتان میرسد. شرایط خرید به تعداد زیاد: 1- خرید 3 تا 6 عدد: واریز به حساب 20% و خرید پستی 10% تخفیف 2- خرید 7 تا 12 عدد: واریز به حساب 25% و خرید پستی 15% تخفیف 3- خرید بالای 12 عدد: واریز به حساب 30% و خرید پستی 20% تخفیف.

قبل از خرید به این نکته توجه فرمایید هر کالایی قابل شبیه سازی میباشد و تشخیص کالای اصلی از غیر اصلی برای افراد غیر حرفه ای مشکل است.

گواهی نامه عدم عوارض: این محصول دارای تاییدیه CE اروپا می باشد. محصولاتی که واجد دریافت علامت CE می‌شوند، بایستی از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

کیفیت محصول: دارای گواهینامه type1 دستگاههای پزشکی و نیز گواهی تضمین کیفیت محصول ISO 9001 است.

عوارض استفاده از دستگاه لارجرباکس:

از عمده ترین علل پرفروش بودن لارجر باکس بی خطر بودن آن است لارجرباکس هیچگونه عوارضی ندارد و اگر طبق راهنمای داخل پکیج استفاده نمایید و زمان استفاده از دستگاه را رعایت کنید و برای نتیجه گیری سریعتر خارج از برنامه عمل نکنید عارضه ای نخواهید داشت.

آیا دستگاه لارجرباکس دارای تاثیر و اثر گذاری دائمی است؟

طبق تحقیقات چند ساله بر روی کسانی که از لارجر باکس استفاده کرده اند افزایش حاصل شده هم از نظر طول و هم از نظر قطر همیشگی و غیر قابل بازگشت بوده است.

*** نظرات متخصصان ، پزشکان ، اورولوژیستها :

1) دکتر گیونتا (Giunta اورولوژیست و جراح پلاستیک) Www.DrGiunta.com

مایلم از مخترع بابت ساخت چنین دستگاهی تشکر کنم . بنظر من دستگاه (Extender) بهترین وسیله مخصوص کشش آلت در بازار است . من بیش از 4000 جراحی فالو پلاستی (جراحی آلت( انجام داده ام و همیشه استفاده از این دستگاه را توصیه کرده ام .

2) دکتر محمد زاده (Mohamadzadeh اورولوژیست) Www.DrMohamadzadeh.com

مردان آسیائی یکی از نگرانترین نژادها در مورد اندازه آلت خود هستند . متوسط اندازه آلت مردان آسیائی 13 سانتیمتر است . کشش یکی از موثرترین و بی خطرترین روشها است که میتواند مشکل این عده را برطرف کند تا بتوانند روابط جنسی خوبی داشته باشند . در بین اعراب نیز تکنیکی به نام جلکینگ وجود دارد که سالهاست نسل به نسل منتقل میشود و اساس کار آن بر پایه کشش است .

3) دکتر مانکادا (moncada اورولوژیست) Www.DrMoncada.org

از میان چند روش موجود برای افزایش طول آلت ، دستگاه (X4 Extender) موثرترین و بی خطر ترین روش محسوب میشود . تنها وسیله ای که برای این منظور از سوی اتحادیه کارشناسان بهداشت تائید شده است . این وسیله یکی از بزرگترین دستاوردها در زمینه پزشکی است ، بخصوص برای افرادیکه در مورد اندازه آلت خود نگران هستند .

این دستگاه بر اساس روش کشش به بدن کمک میکند تا بتواند بصورت طبیعی سایز آ لت تناسلی را افزایش دهد . (این دستگاه همه سیستمهای موجود در عضو تناسلی را تقویت کرده از جمله : سیستم عصبی ، ماهیچه اسفنجی و…). به وسیله ی استفاده از این دستگاه و یکسری درمانهای تکمیلی توسط پزشک، قادر به بهبود مکانیزم نعـوظ و انزال خود خواهند بود. (این درمانها پس از خرید محصول توسط پشتیبان سایت برای شما توضیح داده خواهد شد)

تفاوت مارک های تجاری مختلف:

در کل چند مارک تجاری مختلف در ایران موجود است که معروف ترین مارک خارجی با نام لارجر باکس و تنها مارک داخلی اکستندر می باشد. همچنین مارک هایی همچون اگزایت من ، آندرومدیکال ، جت باکس ، ای ال باکی و غیره نیز وجود دارند.

از لحاظ شکل ظاهری و انجام کار، هر دو مارک یک شکل هستند و یک نتیجه را خواهند داشت. دستگاه لارجر باکس ساخت اسپانیا است چندین تاییدیه معتبر اروپایی را داراست و دستگاه اکستندر ساخت ایران میباشد و در تمامی مراحل ساخت و فروش تحت نظر وزارت بهداشت – درمان و آموزش پزشکی ایران قرار دارد.

مارک های دیگر همچون اگزایت من و آندرومدیکال نیز در این کمپانی عرضه می شوند که در صورت تمایل به خرید با مشاورین فروش تماس بگیرید.

طریقه ارسال محصول:

کلیه بسته های ارسالی در جعبه معمولی پستی قرار داده شده اند و بر روی جعبه هیچ توضیحی مبنی بر محتویات بسته درج نگردیده .

روشهای خرید دستگاه لارجرباکس: 1- خرید پستی ( دریافت وجه هنگام تحویل کالا): که در اینصورت محصول ظرف 4 الی 6 روز کاری به دست شما رسیده و مبلغ آنرا هنگام تحویل کالا به مامور پست میدهید. 2- واریز وجه به حساب (خرید نقدی): که در اینصورت 10% تخفیف به خرید اختصاص یافته و محصول ظرف حداکثر 2 روز کاری به دستتان میرسد. شرایط خرید به تعداد زیاد: 1- خرید 3 تا 6 عدد: واریز به حساب 20% و خرید پستی 10% تخفیف 2- خرید 7 تا 12 عدد: واریز به حساب 25% و خرید پستی 15% تخفیف 3- خرید بالای 12 عدد: واریز به حساب 30% و خرید پستی 20% تخفیف.

بلافاصله پس از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و در مورد قیمت محصول،شرایط استفاده و نحوه ارسال محصول شما را راهنمایی خواهند کرد.

برای خرید دستگاه لارجرباکس و اطلاع از قیمت کلیک نمایید

با تشکر از تیم لارجرباکس وبسایت لیموناد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *